ul. Fryderyka Chopina 16, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

O nas

ZPUH CANPOL jest firmą rodzinną powstałą w 1991r. Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją i sprzedażą parasolowych suszarek do bielizny. Wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim, kolejne innowacje wprowadzane do naszych produktów z każdym rokiem pozwoliły nam w chwili obecnej opracować katalog produktów, które można dopasować do potrzeb każdego gospodarstwa domowego. 

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. 

Prowadzimy sprzedaż internetową opartą na szybkim dostarczaniu produktów przez firmy kurierskie . Dzięki czemu nasze towary są szybko i bezpiecznie dostarczane do naszych odbiorców. 

Oferowane przez nas produkty są wysokiej, jakości, wykonane tylko ze sprawdzonych materiałów. 

 

Dane kontaktowe      

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy
CANPOL Kijanka Andrzej

ul. Fryderyka Chopina 16,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP: 661-000-13-37
tel.: +48 500 168 779
e-mail: biuro@canpol-suszarki.pl

 

Wysyłka zamówienia realizowana jest najczęściej już tego samego dnia po złożeniu zamówienia. Staramy się by wszystkie produkty były dostępne od ręki.

Za zakupione produkty można zapłacić przelewem, bądź też u kuriera (przesyłka za pobraniem) lub u sprzedawcy po uprzednim uzgodnieniu konkretów.

Do każdego produktu dołączamy paragon. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

W razie reklamacji (np. gdy sprzęt jest uszkodzony w drodze ) prosimy o niezwłoczne przesłanie maila do naszej firmy. Skontaktujemy się z Państwem, by  rozwiązać zaistniały problem.

ul. Fryderyka Chopina 16,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Znajdź nas również na:

realizacja: dwarazy.com